Lojalumas Prisijungti
0 Krepšelis

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Paieška
lt en ru

Ištikimiausiems ALIKANTE pirkėjams –
ypatinga lojalumo programa!

-10% -15%

Nenukainuotoms prekėms

Gimtadienio nuolaida* nenukainuotoms prekėms

*Bet kurią gimtadienio mėnesio dieną suteiksime visam jūsų pirkiniui 15% nuolaidą. Nuolaida pritaikoma pirmą kartą apsiperkant per gimtadienio mėnesį.

Kortelės naudojimo taisyklės

Programos dalyviu gali tapti bet kuris ne jaunesnis kaip 16 (šešiolikos) metų amžiaus fizinis asmuo, kuris užpildė registracijos formą ir pateikė ją ALIKANTE parduotuvėje arba internetinėje parduotuvėje www.alikante.lt

Programos dalyviams fizinė kortelė išduodama tik fizinėse parduotuvėse ir nuolaida taikoma apsiperkant tik parduotuvėse. Registracijos formą pildant internetu kortelė su brūkšniniu kodu atsiunčiama į nurodytą el.paštą.

Registracijos forma:

 • Vardas

 • Pavardė

 • Gimimo data (Metai / Mėnuo / Diena)

 • Elektroninis paštas

 • Mobilus telefono numeris

 • Atitinkama žyma apie susipažinimą su taisyklėmis

Nuolaidų taikymas:

 • Lojalumo programos privalumais gali naudotis tik tas asmuo, kurio vardu atlikta registracija
 • Programos dalyvis, kuris registraciją pildo fizinėje parduotuvėje ir gauna fizinę kortelę, neturi paskyros internetinėje parduotuvėje
 • Programos dalyviai turintys el. kortelės nuolaidų kodą gali panaudoti perkant tiek internetu, tiek fizinėse parduotuvėse
 • Programos dalyviai, turintys fizines korteles, gali naudotis nuolaidomis apsipirkdami tik fizinėse parduotuvėse

Perkant internetu gautą brūkšninį kodą susivedus į nuolaidai skirtą laukelį bus pritaikyta nuolaida. Perkant fizinėje parduotuvėje ir turint registraciją internetu, prieš atsiskaitant už prekes parodykite kortelę savo el.pašte (galite ją turėti kaip nuotrauką mobiliajame telefone) arba galite pasakyti vieną iš savo duomenų vardą pavardę, el.paštą, telefono numerį ir parduotuvės darbuotojas pritaikys nuolaidą.  Nuolaidos nesumuojamos ir taikomos nuo pradinės kainos.

Jei turite fizinę kortelę, prieš mokėdami už prekes, parodykite kortelę arba galite pasakyti vieną iš savo duomenų: vardą, pavardę, el.paštą, telefono numerį (jeigu pildėte). Nuolaidos nesumuojamos ir taikomos nuo pradinės kainos.

Gimtadienio nuolaida bus priskiriama tuo atveju, jeigu klientas bus suvedęs tikslią savo gimimo datą (Metai / Mėnuo / Diena). Nuolaida bus taikoma bet kurią gimtadienio mėnesio dieną. Nuolaida pritaikoma vieną kartą apsiperkant per gimtadienio mėnesį.

Lojalumo programos dalyvis gali bet kuriuo momentu atsisakyti dalyvauti programoje:

 • Išsiųsdamas elektroninį laišką su prašymu į elektroninį paštą info@alikante.lt

 • Žodžiu pranešdamas apie tai konsultantui bei užpildęs prašymą bet kurioje ALIKANTE parduotuvėje

Lojalumo programos taisyklės

 1. Lojalumo programa galioja visiems klientams užsiregistravusiems internetu arba fizinėje parduotuvėje. Klientui yra suteikiamas brūkšninis kodas, kuriuo naudojantis bus taikomos nuolaidos, registruojantis internetu kortelė išsiunčiama nurodytu el.paštu klientui priskyrus tik jam vienam priklausantį nuolaidos kodą, šis kodas aktyvuojamas ir galioja iškart visose ALIKANTE tinklo parduotuvėse visoje Lietuvoje ir el. parduotuvėje. Pildant ir registruojantis anketą bei sutikus su Lojalumo taisyklėmis, klientas gauna nemokamą kortelę su brūkšniniu kodu su kuriuo suteikiamos nuolaidos tik fizinėse ALIKANTE tinklo parduotuvėse visoje Lietuvoje. Nuolaidos nesumuojamos ir taikomos nuo pradinės kainos.

 2. Klientas informuojamas ir sutinka, kad jo asmens duomenis tvarkys UAB „AMARIVUS”, kuri įsipareigoja tvarkyti Lojalumo programos nario asmens duomenis laikydamasi teisės aktų numatytų reikalavimų. UAB „AMARIVUS“ turi teisę rinkti, kaupti, kitaip tvarkyti asmens duomenis tiek, kiek tai reikalinga Lojalumo programai įgyvendinti.

 3. Lojalumo programos nariui išreiškus sutikimą dėl asmens duomenų naudojimo tiesioginės rinkodaros tikslais, UAB „AMARIVUS“ turi teisę siųsti pranešimus Lojalumo programos nario anketoje nurodytu elektroniniu paštu ir/ar trumposiomis SMS žinutėmis.

 4. Nuolaida Klientui suteikiama tik tada, kai prieš atsiskaitydamas už prekes Klientas pasako pardavėjui savo nuolaidos kodą, vardą, pavardę arba telefono numerį pasirinktinai.

 5. UAB „AMARIVUS“ pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti Lojalumo programos taisykles.

alikante.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.